Aktualności

Aplikacja MojaSpółdzielnia

Szanowni Mieszkańcy!

W związku ze zbliżającym się Walnym Zgromadzeniem, które z uwagi na stan epidemii odbędzie się na zasadach analogicznych jak w ubiegłym roku, czyli w trybie niestacjonarnym, proponujemy Państwu przyjęcie nowego rozwiązania jakim jest możliwość głosowania w Walnym Zgromadzeniu za pomocą aplikacji MOJA SPÓŁDZIELNIA, którą możecie Państwo pobrać na swój telefon komórkowy (smartfon z systemem Android. System iOs zostanie podpięty w późniejszym czasie).

Pobranie aplikacji jest bezpłatne. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a z jej pomocą możecie Państwo skorzystać w takich funkcjonalności jak:

głosowanie nad uchwałami Walnego Zgromadzenia Spółdzielni (w trybie korespondencyjnym),

-  głosowanie w ankietach przeprowadzanych przez administrację osiedla,

- otrzymywanie powiadomień w sprawach planowanych w budynku remontów i okresów ich trwania, o planowanych brakach w dostawie mediów lub o ewentualnych awariach, o terminach odbioru śmieci, itp.,

-  ułatwiona komunikacja ze Spółdzielnią.

Oczywiście osoby, które nie będą mogły lub chciały skorzystać z aplikacji, będą mogły wziąć udział w Walnym Zgromadzeniu poprzez wypełnienie papierowych uchwał załączonych do Biuletynu Spółdzielczego, podobnie jak w roku poprzednim.   

UWAGA! Pobrana aplikacja umożliwi Państwu kontakt ze spółdzielnią w zakresie wysłania krótkiej wiadomości, odbierania powiadomień z administracji osiedla oraz głosowania w ankietach, bez możliwości głosowania nad uchwałami Walnego Zgromadzenia.

Włączenie w aplikacji funkcji umożliwiającej Członkom Spółdzielni głosowanie nad uchwałami Walnego Zgromadzenia wymaga krótkiej wizyty w Spółdzielni celem dokonania autoryzacji poprzez okazanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
Umówić wizytę można pod numerem telefonu (12) 640-99-81 lub 506-785-232.

 

GORĄCO ZACHĘCAMY DO POBRANIA APLIKACJI „MOJA SPÓŁDZIELNIA”, KTÓRA USPRAWNI PRZEBIEG GŁOSOWAŃ ORAZ SPOSÓB KOMUNIKACJI MIESZKANCÓW Z ADMINISTRACJĄ SPÓŁDZIELNI.

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „MISTRZEJOWICE” W KRAKOWIE.

Plakat na klatki

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mistrzejowice"

os. Tysiąclecia 42, 31-610 Kraków

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nasz FanPage